W dzisiejszych czasach, wraz z rosnącą popularnością Internetu i postępem technologicznym, kupno i sprzedaż online jest o wiele szybsza i łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Użytkownicy Internetu nie ograniczają się już tylko do siedzenia przy komputerach stacjonarnych w celu prowadzenia badań lub wysyłania wiadomości e-mail.

Ludzie używają teraz swoich laptopów, tabletów, a nawet telefonów komórkowych, aby robić więcej rzeczy, w tym dokonywać zakupów, a nawet sprzedawać produkty przez Internet. Ludzie mogą teraz cieszyć się zakupami, a nawet prowadzeniem własnej firmy z komfortu własnego domu!

Jako sprzedawca posiadający stronę internetową eCommerce, możesz powiedzieć swoim klientom o swojej firmie, zaprezentować swoje produkty i dokonać płatności online.

Wraz z szybkim rozwojem rynku online, oto niektóre z powodów, aby dostać się do akcji i rozpocząć sprzedaż na platformie e-commerce:

1 Rynek globalny

Posiadanie zaprojektowanej strony internetowej eHandlu da Ci możliwość dotarcia i zaoferowania Twoich produktów i usług klientom na całym świecie, niezależnie od odległości i strefy czasowej.

2 Otwarte wszystkie godziny

Klienci będą cieszyć się całodobową wygodą zakupu tego, co chcą i kiedy chcą, a Ty nie stracisz na sprzedaży w sklepie internetowym, który jest otwarty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w porównaniu do zwykłych godzin pracy sklepu.

3 Poszerzaj swoją markę

Zróżnicuj swój asortyment produktów i zwiększaj sprzedaż za pomocą dóbr niematerialnych, takich jak e-książki, które mogą być sprzedawane w Twoim sklepie internetowym. Klienci mogą również składać zamówienia na artykuły spersonalizowane, co ułatwia dostarczenie wszystkich niezbędnych informacji, dostosowanych do ich potrzeb.

4 Wyższy współczynnik konwersji

Potencjalni nabywcy są bardziej skłonni do dokonywania zakupów, gdy mogą złożyć zamówienie natychmiast, niż czekać na otwarcie zwykłego sklepu.

5 Marketing za pośrednictwem mediów społecznościowych i wyszukiwarek

Dzięki dobrej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek internetowych, Twoja strona znajdzie się w czołówce wyników wyszukiwarek internetowych takich jak Google. Również serwisy społecznościowe, takie jak Facebook i Twitter, zapewnią Ci platformę do budowania zaufania z Twoimi klientami poprzez recenzje i oceny, a także do regularnego informowania ich o Twoich produktach i ofertach. Utrzymaj swoich klientów zaangażowanych w konkursy i dzielenie się treściami, aby zwiększyć ruch na Twojej stronie.

6 Wygodniejsze

W dzisiejszych czasach klienci coraz bardziej doceniają wygodę robienia zakupów online. Zamiast spędzać godziny na szukaniu w fizycznych sklepach, ludzie robią teraz zakupy przez Internet podczas przerw w pracy, przed biegiem szkoły i w trudnych warunkach pogodowych, przez cały czas, który byłby trudny do zrobienia na wycieczkę do sklepu na głównej ulicy. Obecność na rynku ułatwiła wszystkim, w tym zapracowanym rodzicom z wózkami dziecięcymi i osobom na wózkach inwalidzkich, zakupy i podejmowanie decyzji o zakupach bez konieczności przebywania w otoczeniu, które nie jest w pełni dostępne.

7 Mniej kosztów ogólnych

Sprzedaż produktów i usług na platformie eCommerce jest bez wątpienia znacznie tańsza i łatwiejsza, ponieważ właściciele firm internetowych nie muszą brać pod uwagę wysokich kosztów wynajmu sklepu, zabezpieczeń, rachunków za media i dużego zespołu pracowników. To z kolei pozwoli na sprzedaż Twoich produktów po konkurencyjnych cenach.

8 Mniejsze ryzyko

Sklep internetowy pozwala cieszyć się zwiększoną rentownością przy mniejszym ryzyku, ponieważ najprawdopodobniej będziesz potrzebował mniejszej siły roboczej przy zmniejszonych szansach na kradzieże sklepowe, nieuczciwych pracowników i uszkodzenia towarów, które często mogą wystąpić w fizycznym sklepie.

9 Personalizacja

Możesz używać swojej strony internetowej do łączenia się z klientami poprzez dostarczanie spersonalizowanych usług, takich jak śledzenie zamówienia, potwierdzenia dostawy i rekomendacje produktów w oparciu o ich historię zamówień.

10 Wpływ na zakupy

W dzisiejszych czasach potencjalni kupujący udają się do Internetu, aby zrobić zakupy i podjąć decyzję o tym, co chcą kupić i skąd to kupić. Pokazanie swoich produktów na stronie internetowej zwiększy szanse na sprzedaż, ponieważ będziesz mógł pokazać klientom, dlaczego Twój produkt jest dla nich odpowiedni.

Założenie sklepu internetowego teraz da Ci przewagę konkurencyjną nad tymi, którzy jeszcze nie weszli w świat e-handlu, w czasach, gdy klienci stale poszukują najszybszych i najprostszych sposobów na zakup tego, czego potrzebują, a jednocześnie prowadzą aktywny tryb życia.

Oferujemy nowoczesne, przyjazne dla użytkownika rozwiązania internetowe, dlatego już dziś skontaktuj się z nami, aby uzyskać niezobowiązującą wycenę strony internetowej eCommerce.